loader-img
loader-img-2

برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

امتیازدهی
4 (4)
معرفی کتاب

برنامه ریزی به روش بولت ژورنال؛ شیوه تولید زمان را یاد بگیرید

معرفی کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال

کتاب برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال اثری از رایدر کارول است. رایدر کارول با نوشتن این کتاب، شیوه برنامه ریزی سنتی را تغییر داد و سبک جدیدی خلق کرد. اگر از زندگی خودتان راضی نیستید و به‌دنبال ایجاد تحولی اثرگذارید، سایت کتاب ابر سامانه فروش کتاب، برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال را به شما پیشنهاد می‌کند.
کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال بر ارزش لحظات زندگی تاکید دارد. در این کتاب نویسنده می‌خواهد مخاطب را با نحوه مدیریت زمان به گونه ساده و صحیح آشنا کند. این کتاب به مخاطبش می‌آموزد که برنامه‌ای مطابق با شرایط و نیازهای زندگی‌اش طراحی کند.
رایدر کارول می‌گوید: حقیقتِ تلخ این است که ما نمی‌توانیم زمان تولید کنیم؛ بلکه فقط می‌توانیم آن را مصرف کنیم. به همین دلیل است که باید راهکاری برای استفاده بهینه از زمان داشته باشیم.

رایدر کارول کیست؟

رایدر کارول (Ryder Carroll) طراح دیجیتال و بنیان‌گذار روش بولت ژورنال است. رایدر اکنون ساکن بروکلین آمریکا است. او تاکنون با شرکت‌های بزرگی مانند آدیداس (Adidas)، سیسکو (Cisco)، آی.بی.اِم (IBM)، امریکن اکسپرس (American Express) و اچ.پی (HP) همکاری داشته است.
رایدر زمانی که روش بولت ژورنال را تجربه کرد و متوجه ارزش‌های آن شد، تصمیم گرفت که با نوشتن کتاب برنامه ریزی به روش بولت ژورنال، این ایده را با افراد بیشتری به اشتراک بگذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این نویسنده جوان می‌توانید به وب سایت شخصیرایدر کارول مراجعه کنید. رایدر در وب‌سایتش جدیدترین مقالات و اطلاعات آموزشی را منتشر می‌کند.

آنچه لازم است شما از برنامه‌ریزی بدانید را در این کتاب پیدا می‌کنید و با نحوه اجرای آن‌ها آشنا می‌شوید. کارول در این کتاب به شما راهی را نشان می‌دهد که بسیار مطمئن است؛ به حدی که نتیجه‌اش را می‌توانیم در زندگی خودش مشاهده کنیم.
شما مخاطبان می‌توانید برای تهیه کتاب برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال به سایت ابر بوک، سامانه فروش کتاب مراجعه و اقدام به خرید کتاب کنید.


 

بخشی از کتاب " برنامه ریزی به روش بولت ژورنال "
بگذارید هیچ‌چیز را عقب نیندازیم. بگذارید هر روز تعادل را در زندگی برقرار کنیم… کسی که هر روز چیزی را در زندگی‌اش بهتر می‌کند، هیچ‌وقت به زمان اضافه نیاز ندارد. بولت ژورنال به شما کمک می‌کند قصدآگاه زندگی کنید و از صندلی مسافر به جایگاه خلبان زندگی خودتان برسید. در دنیایی که حتی مساجد و کلیساها هم اینترنت پرسرعت دارند، دیگر هیچ مکانی مقدس نیست. از اتاق هیئت‌مدیره تا حمام، تکنولوژی اطلاعات را مانند سیلی در زندگی ما جاری کرده است. این سیل تمرکز ما را می‌شوید و با خود می‌برد. مطالعات نشان می‌دهند که وجود تلفن همراهتان در اتاق، حتی اگر خاموش باشد، روی قدرت تمرکزتان تأثیر منفی دارد. یک راه ساده برای خلاصه‌کردن همه این نکات این است: حواستان به آینده باشد. اگر نتوانید از اطلاعاتی که الان می‌نویسید، یک روز، یک هفته یا یک سال بعد رمزگشایی کنید، یادداشت شما بی‌فایده است. نسبت به آینده خود مهربان باشید و وضوح یادداشت را قربانی خلاصه‌بودن آن نکنید. این کار بولت ژورنال شما را تا سال‌ها باارزش نگه می‌دارد. چشم‌اندازی که شما می‌بینید، می‌تواند سوراخ کوچکی را در جامه مندرس بشریت وصله کند. بااین‌حال صرفا منحصربه‌فردبودن، شما را ارزشمند نمی‌کند. اگر کاری نکنید، اگر جرئت نداشته باشید، فرصت به‌وجودآوردن چیزی معنی‌دار را از خودتان و از این جهان می‌گیرید.

دیدگاه شما

نظرات کاربران ( 2 نظر)
نام و نام خانوادگی
کد امنیتی
رضا زاغری
5 بهمن 1399

یکی از آرمان‌های همه‌ی انسان‌ها احتمالا این بوده که برای تمام کارهایی که می‌خوان انجام بدن یه برنامه درست و حسابی داشته باشن و احتمالا اونایی که دغدغه‌ی بیشتری برای برنامه ریزی داشتن بارها با شکست برنامه‌ریزی‌هاشون مواجه شدن (مخصوصا زمان کنکور

فاطمه صاد
21 آذر 1399

در حوزه برنامه ریزی خوبه

کتاب ابر

سلام. ممنونیم بابت نظرتون :)