loader-img
loader-img-2

من دیگر ما جلد 7: ارتش رایانه ای و نوازش تازیانه ای - نقش بازی های رایانه ای در تربیت فرزند

امتیازدهی
2 (5)
 • ناشر : آیین فطرت
 • نویسنده : محسن عباسی ولدی
 • سال نشر : 1398
 • تعداد صفحات : 249
 • زبان کتاب : فارسی
 • شابک : 9786008031079
 • چاپ جاری : 10
 • نوع جلد : جلد نرم
 • قطع : رقعی
 • وزن : 290 گرم
 • شناسه محصول : 2247
معرفی کتاب

معرفی جلد هفتم کتاب من دیگر ما: ارتش رایانه ای و نوازش تازیانه ای، نقش بازی های رایانه ای در تربیت فرزند  

کتاب ارتش رایانه ای و نوازش تازیانه ای هفتمین جلد از مجموعه کتاب من دیگر ما به شمار می‌رود که توسط نشر آیین فطرت به چاپ رسیده است. حجت الاسلام عباسی ولدی نویسنده‌ی نام آشنا، در کتاب ارتش رایانه ای و نوازش تازیانه ای با قلم روان خود به نقش بازی‌های کامپیوتری در تربیت کودک و نوجوان و آثار بازی‌های مجازی بر ذهن، روح و عملکرد انسان می‌پردازد. مجموعه کتاب من دیگر ما یکی از پرفروش ترین مجموعه های روانشناختی و تربیتی مبتنی بر معارف اسلامی است. اگر از خود سوال کنیم که برای آموزش کاربردی راهکار های تربیت فرزند چه بخوانیم؟ در پاسخ می‌توان گفت که بهترین کتاب درباره‌ی تربیت فرزند کتابی است که هم بر اصول اسلامی تکیه داشته باشد و هم متناسب با نیاز جامعه امروز نوشته شده باشد که این ویژگی ها با مجموعه کتاب من دیگر ما مطابقت دارد. 
فروشگاه اینترنتی کتاب ابر تمامی آثار حجت الاسلام عباسی ولدی را به مخاطبان خود عرضه می‌کند.

ارتش رایانه ای و نوازش تازیانه ای ، چالشی برای کودک و نوجوان عصر فناوری

اگر متن کتاب ارتش رایانه ای و نوازش تازیانه ای را مرور کنیم به طور خلاصه می‌توان گفت نویسنده با کلامی شیرین و روان به سراغ تغییراتی رفته است که بازی های رایانه ای در روابط فرزندان ما ایجاد می‌کنند. در کلام ظریف نویسنده روابط فرزندان شامل رابطه‌ی فرزند با خویش، رابطه‌ی فرزند با جامعه، طبیعت، معبود و ... می‌باشد که هریک به طور جداگانه مورد بررسی قرار گرفته است. در بخش دوم بازی روی ابر خیال و کودکی های رو به زوال به تحلیلی درباره چرایی گرایش به بازی های رایانه‌ای پرداخته شده است ث. حجت الاسلام عباسی ولدی در ادامه، وظیفه والدین در قبال بازی های رایانه‌ای را روشنگرانه شرح داده و راهکار های لازم را بیان کرده‌است.

پیشنهاد ویژه ابربوک برای مطالعه ی عمیق تر

ویژگی خاص آثار حجت الاسلام عباسی ولدی این است که کتاب های روان شناسی و مهارت آموزی ایشان از کسالت آور بودن اکثر کتب تربیتی و تئوریک بودن آن ها به دور است، زیرا در هر بخش پس از بیان موضوع و توضیح آن، داستانی کوتاه برای ملموس کردن موضوع قرار دارد که موجب جذابیت کتاب شده است. 
در ضمن تصاویری هم به کتاب افزوده شده که به رساتر شدن مطالب کتاب کمک می‌کند. علاوه بر این به ضمیمه هر کدام از کتاب های این مجموعه، اثری از مجموعه کتاب بهانه بودن نوشته شده که در آن، همین مطالب با رویکردی ادبی آمده است. ضمیمه ادبی کتاب ارتش رایانه ای و نوازش تازیانه ای، کتاب من و تو چقدر فرق داریم با هم نام دارد که قابل تهیه در سایت ابربوک می‌باشد.
فروشگاه اینترنتی کتاب ابر مطالعه‌ی آثار تربیتی حجت الاسلام عباسی ولدی را به مادرها و پدرهای جوان و والدین خوشفکر و دغدغه‌مند پیشنهاد می‌کند.

دیدگاه شما

نظرات کاربران ( 0 نظر)
نام و نام خانوادگی
کد امنیتی
برچسب ها