loader-img
loader-img-2

از دخترت قهرمان بساز : برای مادران و پدرانی که می خواهند دخترانی با اعتماد به نفس داشته باشند

امتیازدهی
1 (5)
معرفی کتاب

از دخترت قهرمان بساز؛ بشناس و قهرمان شو!

معرفی کتاب از دخترت قهرمان بساز

دخترت قهرمان بساز از دارلین براک، مسئولیت‌هایی را که تمام مادران و پدران، جهت پرورش دخترانی قدرتمند با آن‌ها رو به رو هستند، شرح داده است و راهنمایی‌های لازم را نیز ارائه می‌دهد. اگر شما نیز علاقه‌مند به سبک‌هایی این چنینی هستید سایت ابر بوک برای خرید کتاب در این حوزه، کتاب از دخترت قهرمان بساز را به شما پیشنهاد می‌کند.
تفاوتی ندارد دخترانی که در زندگی شما هستند از طریق ازدواجتان وارد زندگی‌تان شده باشند و یا آن‌ها را به فرزندخواندگی پذیرفته باشید، یا خودتان آن‌ها را به‌ دنیا آورده باشید، در‌ هر‌ حال هر مادری آرزو دارد آن‌ها را طوری تربیت کند که تبدیل به دخترانی شایسته و توانمند شوند. دخترانی که با شجاعت و عزمی راسخ زندگی کنند، روی پای خود بایستند و در عین‌ حال تکیه‌گاهی برای دیگران هم باشند.
آن‌ها علاوه‌ بر داشتن وقار و متانت باید همیشه مهربان، دلسوز و فهمیده باشند. این دختران نه بی‌عیب‌ و‌ نقص خواهند بود و نه عاری از مشکل و مسئله؛ آن‌ها دردسرساز، غیرمنطقی، خودسر و گاهی کمی پیچیده خواهند بود. آن‌ها همچنین افرادی شگفت‌انگیز، دوست‌داشتنی و همچون جواهری هستند که رابطۀ بین شما و آن‌ها فراتر از هر رابطه‌ای در زندگی‌تان خواهد شد.

رویکرد از دخترت قهرمان بساز

دارلین براک  در کتاب از دخترت قهرمان بساز در مورد کارهایی که مادران باید در آن‌ها مهارت داشته باشند، آگاهی‌هایی که کسب کرده و نصایح زنان دیگری که به او کمک کرده‌اند، می‌گوید. همچنین برخی حقایق در مورد زندگی را برای شما آشکار می‌سازد تا به کمک آن دید شما را بازتر کند.
در این کتاب سه فصل هم به پدران اختصاص داده شده و سه‌ مورد از مهم‌ترین کارهایی که یک مرد در زندگی دختران می‌تواند انجام دهد تا زندگی آن‌ها را بهبود ببخشد، به صورت مختصر و مفید ارائه شده است.

بخشی از کتاب " از دخترت قهرمان بساز : برای مادران و پدرانی که می خواهند دخترانی با اعتماد به نفس داشته باشند "
زنان ژنی دارند تحت‌ عنوان اگه لازمه چیزی رو بشنوی، من اونی نیستم که قراره بهت بگه. نحوه صحبت کردن شما با پدر دخترتان تعیین کننده نحوۀ صحبت کردن دخترتان با همسرش خواهد بود. مردها ژنی دارند که به آن‌ها این توانایی را می‌دهد که کنترل تلویزیون را در تصرف خود دربیاورند، در حالی که روی کاناپه لم داده‌اند و با پلک‌های بسته مطالعه می‌کنند. - مردها دوست دارند برای تحت تأثیر‌ قرار‌ دادن همسرشان تمام وسایل خود را از جمله DVD, CD و ... در معرض نمایش بگذارند، اما زنان دوست دارند همه چیز را در کمد پنهان کنند.

دیدگاه شما

نظرات کاربران ( 0 نظر)
نام و نام خانوادگی
کد امنیتی