loader-img
loader-img-2

استراتژی فروش به شیوه گرگ وال استریت

امتیازدهی
معرفی کتاب

استراتژی فروش به شیوه گرگ وال استریت

 

آغاز شیوه گرگ

کتاب استراتژی فروش به شیوه گرگ وال استریت نوشته جردن بلفرت است. بسیاری حتما فیلم من گرگ وال استریت با بازی لئوناردو دی کاپریو رو دیده‌اند. این کتاب نیز نسخه نوشتاری آن فیلم است که البته با جزئیات بیش‌اری به توضیح می‌پردازد. اگر شما نیز به کارهای اقتصادی و تجاری علاقه‌مندید سایت ابر بوک برای خرید کتاب در این حوزه، کتاب استراتژی فروش به شیوه گرگ وال استرین را به شما پیشنهاد می‌کند. 
کتاب استراتژی فروش، به شما نشان می‌دهد چگونه چرخه فروشتان را کوتاه کنید، نرخ موفقیتتان در معامله را افزایش دهید، یک جریان ثابت بازگشت مشتری ایجاد کنید و مشتریان وفادار خلق کنید. به علاوه، به شما فرمولی برای ساخت و نگهداری از یک نیروی فروش در سطح جهانی ارائه می‌دهد. و برای شما که سرو کارتان به فروش نمی‌افتد، کتاب گرگ وال استریت، به همان اندازه ارزشمند خواهد بود. حتی اگر فروشنده نباشید، لازم است دست کم در متقاعد سازی تا سطح معقولی مهارت پیدا کنید. در غیر این صورت، اعتماد به نفستان را در زندگی از دست خواهید داد؛ زیرا کل زندگی، متقاعد کردن است.

شیوه گرگ برای چه کسانی است؟

هر کسی که به نوعی با فروش سر و کار دارد، می‌تواند از کتاب استراتژی فروش بهره ببرد. این کتاب، نقشه‌ی میانبری است که مسیر فروش را برای شما کوتاه می‌کند. به علاوه، مثل طلسمی است که می‌تواند تعداد معامله‌های موفق شما را نیز بیشتر کند.
اما کتاب استراتژی فروش فقط برای فروشنده‌ها نیست؛ همانطور که گفتیم، متقاعد کردن بخشی از زندگی است و هر کسی نیاز دارد تا این هنر را تا حدودی یاد بگیرد، وگرنه به قول معروف، کلاهش پس معرکه خواهد بود! فروشنده بودن، می‌تواند معنای بسیار وسیع‌تری داشته باشد؛ اگر بخواهید در هر یک از ابعاد زندگی دیگران به آنچه که خود در سر دارید ترغیب کنید، شما یک فروشنده خواهید بود.
محصول، حیات و ممات فروش است
هرچند که متقاعد کردن در فرایند فروش اهمیت دارد بس فراوان، اما به غیر از آن، محصول نیز نقش مهمی را در این میان بازی می‌کند. به قول متخصصان، بازاریابی مثلثی است با این سه ضلع: محصول، فروشنده/بازاریاب، مشتری
پس طبیعی است اگر یک سر نباشد، اصلا هیچ فروشی هم شکل نخواهد گرفت. اما موضوع دیگر، خود محصول است؛ ماهیت و کیفیت محصول است که می‌تواند قواعد فروش را بر هم بزند. باید پیش از هر چیز، ببینید که اصلا خودتان، به محصول خودتان اعتقاد و اعتماد دارید؟ خودتان مجذوب و مفتون آن می‌شوید؟ اگر جواب مثبت بود، آنگاه می‌توان انتطار داشت که مشتری نیز برای خریدش ترغیب شود.

کلام آخر

نویسنده کتاب می‌گوید: در حقیقت شما یا در حال متقاعد کردن هستید یا شکست خوردن، مهم نیست در چه مسیری قرار دارید، همیشه سعی می کنید اندیشه ها، ایده ها، رویاها و امیدهای‌تان را به گونه‌ای انتقال دهید که علاوه بر ترغیب افراد به واکنش، به خواسته‌هایتان در زندگی هم دست یابید. این همان هنر متقاعد کردن اخلاقی است و هدف این کتاب هم دستیابی به همین موضوع است. با فراهم کردن یک روش ساده و اثبات شده برای تسلط بر هنر ارتباط، خواهید توانست با قدرت فوق العاده بیش‌تری در مسیر زندگی قدم بردارید و زندگی بسیار موفق تری بسازید. برای خرید کتاب گرگ وال استریت مردد نباشید!
 

دیدگاه شما

نظرات کاربران ( 0 نظر)
نام و نام خانوادگی
کد امنیتی