loader-img
loader-img-2

راز شکرگزاری

امتیازدهی
1 (5)
 • ناشر : لیوسا
 • نویسنده : راندا برن
 • مترجم : نفیسه معتکف
 • سال نشر : 1400
 • تعداد صفحات : 112
 • زبان کتاب : فارسی
 • شابک : 9786005138016
 • چاپ جاری : 19
 • نوع جلد : جلد نرم
 • قطع : رقعی
 • وزن : 138 گرم
 • شناسه محصول : 73476
معرفی کتاب

معرفی کتاب راز

راز نام کتابی از قلم راندا برن است. کتاب راز درباره قانون جذب و رسیدن به آرزوها است. این کتاب در سال 2006 به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب تابستان و پاییز شناخته شد و مخاطبین بسیاری داشت. کتاب راز در حقیقت برگرفته از مستندی به همین نام است و در سراسر این مستند به اهمیت قانون جذب اشاره می‌شود. شما نیز اگر علاقه‌مند به چنین موضوعاتی هستید سایت کتاب ابر، رمان راز از راندا برن را به شما پیشنهاد می‌کند.
در محتوای کتاب راز و لابه‌لای هر سطر و جمله تلاش نویسنده اثر، راندا برن، این بوده است تا درباره سرنوشت انسان، کامل صحبت کند و زندگی فردی را مورد نقد قرار دهد. راندا برن در کتاب راز، درهای جدیدی از تفکر و نیروی ذهن را به روی مخاطبین خود گشوده است، راهی که این کتاب به‌ ظاهر ساده را بسیار خواندنی و جذاب کرده است.

درباره کتاب راز

تمام تلاش‌های به‌کاررفته و خلاقیت در ساخت مستند و نگارش داستان راز‌های کتاب راز، همگی در ارسال و القای یک پیام‌اند، تحقق خواسته‌هایتان با کتاب راز ساده است. راندا برن در کتاب راز چنین عنوان می‌کند که یک فرد خودآگاه با کمک تمرکز و قدرت ذهنی و همچنین توانایی در به تسلط گرفتن ذهن ناخودآگاه، می‌تواند به تمام خواسته‌های خود بدون هیچ حد و مرزی دست یابد.
این نویسنده در داستان راز بیان می‌کند که هر انسانی تنها با استفاده از قدرت ذهن خودآگاه خود می‌تواند به تمام آرزوهایش دست یابد. در حقیقت این فرایند را چنین توصیف می‌کند که وقتی یک فرد با ذهنی خودآگاه از کائنات درخواستی داشته باشد، پس از انتخاب آرزو یا هدفش باید به تصویرسازی آن روی بیاورد.
در این زمان ذهن خودآگاه با ایجاد تصویرسازی‌های واقعی در ذهن، سعی در ایجاد احساس تحقق اهداف را دارد. به‌گونه‌ای که حتی فرد هم باور کند که به آرزوی خود رسیده است. با ایجاد چنین احساسات و تصویرسازی‌هایی فرد می‌تواند از انرژی کائنات در مسیر تحقق اهداف خود استفاده کرده و به آرزوهای خود جامۀ تحقق بپوشانند.
در ابتدای کتاب راز متوجه می‌شوید که راندا برن به شرح زندگی خود و مشکلاتی که داشته است روی می‌آورد، مشکلات بی‌شماری که حتی گاهی وی را تا مرز ناامیدی و نابودی هم پیش برده است. 
نویسنده در این باره چنین می‌نویسد:
«یک سال پیش زندگی‌ام متلاشی شد، تا سرحد مرگ کار می‌کردم. ناگهان پدرم فوت کرد و رابطه‌ام با همکارانم دچار اغتشاش شد. آن موقع حتی به ذهنم خطور نمی‌کرد که در کمال ناامیدی موهبتی الهی نصیبم شود.»
سراسر کتاب راز این‌چنین پیش می‌رود و قلم شیوا و گیرای نویسنده تا پایان راه با شما خواهد بود. 

شما می‌توانید برای خرید کتاب راز  به سایت ابر بوک مراجعه کنید.

بخشی از کتاب " راز شکرگزاری "
پرتویی از «راز بزرگ» بر دلم تابیده بود و درکی اجمالی از آن به دست آورده بودم. راز زندگی، این پرتو از کتابی بر دلم تابیده بود که قدمتی یک‌صد ساله داشت. این کتاب توسط دخترم هِیلی به دستم رسیده بود. سرنخ راز را به دست گرفتم و در گذرگاه تاریخ راه افتادم و به دنبال آن به گذشته‌های دور رفتم. باورم نمی‌شد این‌همه آدم از راز باخبر بوده باشند؛ با شگفتی از خود می‌پرسیدم: «چرا این راز را همۀ مردم نمی‌دانند؟» اشتیاقی سوزان برای سهیم شدن این راز با همگان شعله‌ ورم‌کرده بود. جستجویی را آغاز کردم برای یافتن کسانی که زنده بودند و از این راز خبر داشتند. آن‌ها یکی‌یکی کشف می‌شدند. من آهن‌ربا شدم. به‌محض آنکه جستجو را آغاز کردم، استادان بزرگ و زنده‌ دنیا یکی پس از دیگری به‌سوی من کشیده می‌شدند. فکر این‌که راز را در فیلمی به جهانیان عرضه کنم از خاطرم گذشت و دو ماه بعد گروه تولید تلویزیونی راز آماده‌ کار بودند. لازم بود هرکدام از اعضای گروه از ماهیت راز به‌طور کامل آگاه باشد، زیرا بدون این آگاهی، کوشش ما برای انتقال راز بی‌نتیجه می‌ماند.

دیدگاه شما

نظرات کاربران ( 0 نظر)
نام و نام خانوادگی
کد امنیتی