پاییزه کتاب با 20 درصد تخفیف در راه است!

در این ایام کرونایی که دست و دل ما به هیچ کاری نمی‌رود شاید کتاب خواندن بتواند کمی ما را از فضای پر از اضطراب و نگران کننده‌ی کرونا دور کند! مدت هاست که طرح تخفیف فصلی خانه کتاب با استقبال خیلی خوبی از سوی کتاب‌خوان ها و کتاب نخوان‌ها رو به رو می‌شود. این بار هم با اعلام خانه کتاب از روز 24آبان ماه تا 30آبان به مدت 6روز در کتابفروشی های فیزیکی و مجازی منتخب این طرح برگزار می‌شود.

برای استفاده از تخفیف به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

علاوه بر آدرس شما که برای ارسال کتاب ها مورد نیاز است، ما برای ثبت تخفیف نیاز به کدملی شما داریم و این کدملی در سایت خانه کتاب ثبت می‌شود و باور کنید که ما استفاده دیگری از آن نمی‌کنیم. :)))) بعد از خرید، پیامکی از سوی خانه کتاب برای شما ارسال می‌شود که برای ثبت تخفیف باید عددی را به منظور تایید در پاسخ به آن پیامک ارسال کنید.

میزان تخفیف چه قدر است و شامل چه کتاب هایی می‌شود؟

میزان یارانه خرید برای کتاب ها 20 درصد است و این تخفیف شامل کتاب های ترجمه و تالیفی می‌شود.

سقف مجاز برای خرید و استفاده از تخفیف 20درصدی چه قدر است؟

سقف مجاز خرید برای هر کدملی حداکثر 200000تومان است.
سقف یارانه خرید برای هر کدملی
40000 تومان است.

______________________________________

هزینه ارسال در این طرح هم بر اساس همان تعرفه پیشین است. هزینه ارسال به سراسر ایران 5000تومان است و اگر سفارش شما بیشتر از 150000تومان باشد هم سفارش شما رایگان ارسال خواهد شد.

در نهایت امیدواریم که کتاب دلخواه خودتون رو به کمک این طرح بخونید تا شب‌های طولانی پاییز کوتاه‌تر بشه و دیگه زودتر کرونایی هم نباشه و بره.
سوالی بیشتری درباره این طرح دارید؟ به
واتس اپ ما پیام بدید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی پیام شما باشیم.

دیدگاه شما
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی