کتاب کار بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

امتیازدهی
معرفی کتاب

شرح بیانیه گام دوم از زبان رهبر معظم انقلاب

بیانیه گام دوم که در سال 97 از سوی رهبر انقلاب خطاب به جوانان و مردم ایران منتشر شد هم نگاهی به راه طی شده در این 40سال داشت و هم راه آینده را به مردم و جوانان نشان می‌داد. بیانیه گام دوم حاصل تجربه ی چند روزه‌ی ایشان نیست و «کتاب کار بیانیه گام دوم» هم در تلاش است تا این بیانیه را از زبان آیت الله خامنه ای تببین کند، کسی که خودش بیانیه را نوشته!

کتاب کار برای بیانیه!

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که؛ نقش من در بیانیه گام دوم چیه؟ و چگونه باید به مفاد اون عمل کنم؟ و چگونه از بیانیه درس بگیرم؟ این کتاب به کار شما می‌آید. مجموعه ای جامع و کامل در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که در کنار بیانیه به خواننده کمک می‌کند تا قدم به قدم و گام به گام همراه با بیانیه پیش برود.

ویژگی کتاب چیه؟

شاید ویژگی اصلی کتاب را جمع آوری سخنان رهبری از سال 68 تا 98 که در ارتباط با گام دوم هستند بتوان نام برد. این خود پشتوانه ای است برای کتاب و محتوای آن! ویژگی بعدی کتاب گرافیک و محتوای جانبی آن است. در جای جای کتاب تحلیل‌ها، کتاب‌ها و مستندهای مرتبط با موضوعات مطرح شده به چشم میخورد و این خود باعث می‌شود تا محتوای کتاب کاربردی‌تر بشود و خواننده از آن خسته نشود.

حالا به چه کسی پیشنهادش می‌کنیم؟

کتاب کار بیانیه گام دوم، به شما کمک میکند تا چهار اصل از بیانیه را بهتر متوجه بشوید؛ عظمت حادثه انقلاب، عظمت راه طی شده، عظمت چشم اندازی که باید به ان برسیم و عظمت نقش نیروی جوان متعهد! این چهار اصل ستون های اصلی بیانیه گام دوم هستند و اگر می‌خواهید که این این نقاط را بهتر بشناسید و درک کنید خواندن این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم.

دیدگاه شما

نظرات کاربران ( 0 نظر)
نام و نام خانوادگی
کد امنیتی