loader-img
loader-img-2

کودک و خانواده: مهارت های ارتباط با کودک در 7 سال اول

امتیازدهی
معرفی کتاب

حالا که سر و کارتان به بچه‌ها افتاده...

بالاخره که یه روز سر و کارتان به یک یا چند بچه خواهد افتاد.. شاید هم همین الآن پای بچه به زندگی تان باز شده باشد. پس این کتاب را جدی بگیرید!
از قدیم و ندیم گفته اند که "تربیت بچه از خود بچه مهم تر است." اگر قدیمی‌ها هم از این حرف‌ها نمی زدند، فرقی در اصل قضیه ایجاد نمی شد و باز هم تربیت بچه مهم بود.
بگذریم. ما می دانیم که برای خیلی از شما مهم است که فرزند خود را طبق موازین اسلامی تربیت کنید و نمی‌خواهید آزمون و خطا کنید. این را هم می دانیم که از روش های افراطی و تفریطی هم بیزارید. حتا این را هم می دانیم که به روش های قدیمی ها هم اعتماد چندانی ندارید و دنبال یک روش مطمئن تر می گردید. در هر صورت چاره ای نیست. باید کتاب های زیادی را بخوانید و به یک جمع بندی برسید و عاقبت هم همه چیز را بسپارید دست خدا و بروید جلو.
این کتاب را مدرسه قرآن و عترت دانشگاه تهران منتشر کرده و یک جور خلاصه ی کل مطالعاتشان در حوزه تربیت کودک است. جلد اول برای هفت سال اول و جلد دوم برای هفت سال دوم. خوبی‌شان این است که خیلی خلاصه و مختصر و مفید هستند. اگر از مباحث و تئوری ها خوشتان آمد می توانید آن ها را به صورت تفصیلی در سایر کتاب هایشان بخوانید.

دیدگاه شما

نظرات کاربران ( 0 نظر)
نام و نام خانوادگی
کد امنیتی