loader-img
loader-img-2

کتاب همراه مدیران: سری اول - 6 جلدی

امتیازدهی
  • ناشر : آریانا قلم
  • سال نشر : 1399
  • تعداد صفحات : 1288
  • زبان کتاب : فارسی
  • شابک : 9789651220609
  • چاپ جاری : 4
  • نوع جلد : جلد نرم
  • قطع : رقعی
  • وزن : 1558 گرم
  • شناسه محصول : 2909
معرفی کتاب

کتاب همراه مدیران؛ راه حل‌های حرفه‌ای برای چالش‌های روزانه – ارزیابی عملکرد؛ شاخص‌های ارزیابی، شناسایی نواقص، اجتناب از خطاهای مرسوم

کتاب همراه مدیران؛ راه حل‌های حرفه‌ای برای چالش‌های روزانه: ارزیابی عملکرد یکی از عناوین مجموعه کتاب‌های همراه مدیران؛ راه حل‌های حرفه‌ای برای چالش‌های روزانه با عنوان انگلیسی (Shaping your career: expert solutions to everyday challenges) می‌باشد که راه‌حل‌های حرفه‌ای برای چالش‌هایی که مدیران با آن‌ها مواجه می‌شوند، ارائه می‌دهد. کتاب حاضر به همت مسعود سلطانی به فارسی ترجمه و توسط انتشارات آریاناقلم منتشر و روانه‌ی بازار کتاب ایران شده است. شما می‌توانید هم‌اکنون کتاب همراه مدیران؛ راه حل‌های حرفه‌ای برای چالش‌های روزانه: ارزیابی عملکرد را از مرجع فروش کتاب ابر بوک تهیه و خریداری نمایید.

مجموعه کتاب‌های همراه مدیران چگونه مجموعه‌ای هست؟

باتوجه به پیشرفت روز از افزون صنعت و تغییر ذائقه مشتریان، مدیران امروزی همواره با چالش حفظ و راضی نگه ‌داشتن مشتری، سر و سامان دادن مسائل مالی و سرپا نگه داشتن کسب‌وکار خودشان روبه‌رو هستند و فرصت حضور در برنامه‌های آموزشی و یا خواندن کتاب‌های پر حجم را ندارند. از این رو دانشکده کسب‌وکار هاروارد (در جدیدترین و آخرین رده‌بندی سازمان آموزش عالی آمریکا در سال 2017، دانشکده‌ی کسب‌وکار هاروارد به ‌عنوان برترین دانشکده مدیریت، اقتصاد و تجارت انتخاب شده است. به‌علاوه، در رده‌بندی نشریه و مرکز تحقیقاتی بلومبرگ هم این دانشکده در جایگاه اول قرار گرفته است.)، مجموعه‌ای را تحت عنوان کتاب‌های همراه؛ راه‌حل‌های حرفه‌ای برای چالش‌های روزانه، را با نکات، نظرات و تجارب برترین اساتید مدیریت دنیا با زبانی ساده و قابل فهم گردآوری و منتشر کرد تا مدیران و فعالان کسب‌وکار با بهره‌گیری از نظرات، نکات و راهنمایی‌های آن گام‌های موثری در راه رسیدن به موفقیت بردارند.
در هر یک از عناوین این مجموعه، یک مشاور حضور دارد که در بخش ابتدایی کتاب توضیحات و نکاتی پیرامون موضوع کتاب عنوان می‌کند. مشاور کتاب همراه مدیران؛ ارزیابی عملکرد رابرت کاپالن (استاد موسسه بیکر در دانشکده کسب‌و‌کار هاروارد) می‌باشد.

خلاصه‌ی کتاب همراه مدیران: ارزیابی عملکرد؛ شاخص‌های ارزیابی، شناسایی نواقص، اجتناب از خطاهای مرسوم

شما به عنوان یک مدیر در رأس امور، نقشی بسیار مهم و تاثیرگذار در سنجش عملکرد شرکت یا سازمان خود خواهید داشت. برای مثال، باید نقش واحد خود را در سودآوری شرکت، بهره‌وری و وفاداری مشتری ارزیابی کنید. به‌علاوه باید شاخص‌های عملکردی را که مدیریت مجموعه تعیین کرده است، مورد بررسی قرار دهید. بنابراین به یادگیری نحوه انتخاب و پایش معیارهای عملکرد واحد خود نیاز دارید. کتاب همراه مدیران؛ ارزیابی عملکرد توضیح می‌دهد که سنجش عملکرد چگونه کار می‌کند، چگونه رویکردی نظام‌مند و سودمند به آن داشته باشیم و چگونه از اشتباه‌های رایج در این حوزه پرهیز کنیم.
پیتر دارکر از برجسته‌ترین نظریه‌پردازان مدیریت در جهان می‌گوید: «چیزی را که نمی‌توانید اندازه بگیرید، نمی‌توانید مدیریت کنید.»
کتاب همراه مدیران؛ ارزیابی عملکرد در 2 بخش و 9 فصل ذیل نوشته شده است:
بخش اول: مبانی سنجش عملکرد
فصل اول: سنجش عملکرد به چه معناست؟
فصل دوم: درک شاخص‌های کلیدی عملکرد
فصل سوم: درک نظام‌های سنجش عملکرد
فصل چهارم: گام اول: چه چیزی را اندازه بگیریم
فصل پنجم: گام دوم: جمع‌آوری داده‌های عملکرد
فصل ششم: گام سوم: تفسیر داده‌های عملکرد
فصل هفتم: پرهیز از اشتباهات مرسوم
فصل هشتم: داستان مائورا
بخش دوم: نکات و ابزارها
فصل نهم: ابزارهایی برای سنجش عملکرد

در باور بیشتر مدیران، مدیریت علم و هنری است که نیاز به آموزش اختصاصی دارد. سایت ابر بوک مطالعه کتاب همراه مدیران؛ ارزیابی عملکرد را به مدیران،کارشناسان و فعالان کسب‌وکار برای پایش تغییرات شاخص‌های کلیدی سازما‌ن‌شان در عرصه رقابت پیشنهاد می‌کند.


 

دیدگاه شما

نظرات کاربران ( 0 نظر)
نام و نام خانوادگی
کد امنیتی