loader-img
loader-img-2
کتاب

برای خواندن تجربه‌های نزدیک به مرگ؛

اگر از طرفداران کتاب‌هایی هستید که به موضوع دنیای پس از مرگ می‌پردازند و تجربه‌های نزدیک به مرگ را روایت می‌کنند این کتاب جدید را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با بابا کتاب جدیدی است از انتشارات شهید ابراهیم هادی با موضوع تجربه‌های نزدیک به مرگ که پیرامون زندگی شهید حاج محمد طاهری و فرزند ایشان نگارش شده است. گفتنی است پیش از این انتشارات شهید ابراهیم هادی کتاب‌های سه دقیقه در قیامت، بازگشت و شنود پیرامون این موضوع منتشر شده بود.

یک روایت متفاوت از زندگی پس از زندگی؛

فرزند شهیدی که دانشجوی سال آخر پزشکی بود، در جریان یک سانحه رانندگی دچار مرگ مغزی شد. هجده روز در کما بود و همه می‌گفتند اعضای بدنش را اهدا کنید. اما یک‌باره این جوان به هوش آمد و او تجربه نزدیک به مرگ عجیبی داشته.
پس از مدت‌ها که شرایط طبیعی پیدا کرد معلوم شد هجده روز در بهشت پروردگار مهمان پدرش بود و با خاطرات زیبایی از همنشینی با شهدا به میان ما بازگشته. مشاهدات او توصیف کاملی از نعمت‌های بهشت برزخی است. پدرش از سرداران بااخلاص جبهه‌ها بود که استاد رحیم پور ازغدی و سرداران بزرگ جنگ خاطرات زیبایی از او نقل کرده‌اند. این کتاب به بررسی خاطرات زیبای این پدر و پسر می‌پردازد.

برای خرید کتاب "با بابا" و همچنین مشاهده اطلاعات بیشتری از آن میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.
با بابا
دیدگاه شما
نام و نام خانوادگی
کد امنیتی